wtorek, 16 lipca 2013

Wyniki konkursu

Mam przyjemność ogłosić, że zwyciężczynią konkursu jest DAQUERRE! Gratuluję Kochana - otrzymujesz nagrodę za pierwsze miejsce. Proszę o wysłanie na mojego e-maila danych do wysyłki. A oto nagrodzona praca:
Opis autorki:  "Uroda według mnie to naturalny wygląd dziewczyny,która umie współgrać z przyrodą i czerpać z niej korzyści,a także zdrowo się odżywia,co symbolizują borówki."

Nagrody za drugie miejsce nie przyznaję nikomu ponieważ w konkursie wzięła udział tylko jedna osoba. Być może nagrody były zbyt mało atrakcyjne lub stworzenie pracy na zadany temat okazało się zbyt uciążliwe. W każdym razie dziękuję Daquerre za udział :)

14 komentarzy:

 1. Również gratuluję :) Oj ja talentu żadnego nie mam więc się nie pchałam :) A muszę przyznać że bardzo ładny rysunek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odnośnie ZOO: wszyscy od rana trąbili (bo wycieczka była dla dzieci w wieku 8 - 12 a ja jechałam jako opiekunka), że jedziemy do NOWEGO ZOO. Ja radocha - myślę sobie: byłam mała to byłam w jakimś tam ZOO w Poznaniu, ale to z 10 lat temu było. Ciekawe co w tym NOWYM będzie. I co się na miejscu okazało? Że to NOWE ZOO jest doookładnie tym samym ZOO, które zwiedzałam 10 lat temu:p

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę :D Juppi dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oooo śliczna praca i pomysłowa :) Gratuluje zwycioęzcy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję:)
  pozdrawiam
  http://kosmetycznawyspa.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 6. byłam ciekawa co twórczego zobaczę - ładny obrazek :) ja nie mam talentu więc odpuściłam

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja chciałam wziąć udział w konkursie, ale niestety nie mam bloga:((( Gratuluję!:)
  Asiaa.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione komentarze. Na pewno odwiedzę osoby, które pozostawiły po sobie ślad na moim blogu. Pozdrawiam gorąco!