wtorek, 25 czerwca 2013

Konkurs

KONKURS

Pragnę rozpocząć mój pierwszy konkurs na blogu zatytułowany: „URODA”. O co chodzi w konkursie? Chciałabym, abyście wykonały pracę plastyczną, która przedstawi Wasze skojarzenia ze słowem „uroda”. Mogą to być scenki, plakaty, mini komiksy – cokolwiek przyjdzie Wam do głowy. Z uwagi na to, iż wykonanie makijażu wymaga wprawionej ręki oraz bazuje na określonych technikach malowania, uznałam, że namalowanie czegoś na kartce będzie czymś bardziej nietypowym a jednocześnie mocno związanym z codziennym używaniem kredki, pędzla w ramach makijażu. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału. Nie oceniam Waszych zdolności plastycznych. Pod uwagę biorę przede wszystkim Waszą pomysłowość i estetykę wykonania. Szanse na wygraną są duże ponieważ nagrodzę aż trzy osoby!

A oto nagrody do wyboru:
1.       Kolczyki
2.       Olej rycynowy PhytoPharm 100g
3.       Krem koloryzujący L’Oreal Paris Excellence Creme o numerze 3 (ciemny brąz)
4.       Mały srebrno-żółty kuferek na drobiazki
5.       Puder bambusowy 50 ml z Biochemii UrodyDo każdej wybranej nagrody głównej dla laureatów dołączę również kilka nagród dodatkowych (niespodzianki). A teraz KONIECZNIE zapoznajcie się z regulaminem…


Regulamin:
1.Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: www.eweliska.blogspot.com
2. Wszystkie nagrody są ufundowane przeze mnie.
3. Aby wziąć udział w konkursie trzeba:

- być publicznym obserwatorem mojego bloga;
-  wykonać własną pracę plastyczną, która przedstawi Wasze skojarzenia, wyobrażenia i wizje związane z tematem URODY. Praca może być wykonana w dowolnej formie (ołówek, farby, kredki, wyklejanki, projekty graficzne itp.);
- prace należy wysłać na mój adres e-mail ewelis1990@o2.pl i w treści wiadomości krótko opisać swoją pracę (co przedstawia, dlaczego kojarzy ci się z tematem urody…)
- w treści wiadomości trzeba również podać numer i rodzaj wybranej nagrody głównej (w przypadku ewentualnej kolizji proszę podać również drugą opcję innej nagrody) oraz adres e-mail, na który ma zostać wysłana informacja dotycząca ewentualnej wygranej;
- w celu weryfikacji czy na pewno otrzymałam od Ciebie wiadomość e-mailową, napisz w komentarzach pod tym postem, iż bierzesz udział w konkursie;
- umieść u siebie na blogu informację, że bierzesz udział w konkursie, umieszczając link z odesłaniem na mojego bloga.
4. Pominięcie któregoś z wymaganych punktów skutkuje tym, iż praca nie będzie uwzględniana przy wyłanianiu zwycięzców.
5. W konkursie wyłonię TRZY osoby, których prace zostaną nagrodzone. Do każdej nagrody głównej dołączam również nagrody dodatkowe.
6. Przy wyborze zwycięzcy biorę pod uwagę pomysłowość oraz estetykę wykonania.
7. Konkurs trwa od 25 czerwca 2013r. do 15 lipca 2013r. do godz. 23:59.
8. Wybór zwycięzców nastąpi 26 lipca 2013r. do godz. 23:59.
9. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi.
10. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
11. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi losowanie innego wygranego. Nagrody wysyłam w ciągu 7 dni od poinformowania osoby o zwycięstwie.
12. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na opublikowanie swojej pracy na moim blogu jeśli zostanie ona wybrana i nagrodzona. Przy podaniu zwycięzców przedstawię ich prace, załączę linka do ich blogów oraz dodam zdjęcia nagród (nagrody głównej i dodatkowych), które wyślę do laureatów.
13. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

7 komentarzy:

 1. Kurcze fajne konkurs,ale ja nie mam ani deka talentu plastycznego :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o pomysł ;) Nie oceniam zdolności plastycznych...

   Usuń
 2. hej Kochana! przeniosłam bloga na: http://guuuffy.blogspot.com/ będzie mi miło jak będziesz ten nowy również obserwować:)

  OdpowiedzUsuń
 3. pomysłowy konkurs :) może dostanę wenę i coś zmaluję

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny blog :)
  a pomysł na konkurs super :)
  jadeitgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione komentarze. Na pewno odwiedzę osoby, które pozostawiły po sobie ślad na moim blogu. Pozdrawiam gorąco!